Krzysztof Ścisło 

      Fotografia

Zadowoleni klienci

Przed sesją masz możliwość zadania wszelkich pytań dotyczących sesji, staram się, by każdy był zadowolony z jej wyniku. Podczas zdjęć doradzam jak pozować, biorę też pod uwagę Twoje preferencje. Pokazuję kadry na wyświetlaczu aparatu, co pozwala przełamać strach przed pozowaniem.

Gwarancja jakości

Współpracując ze mną masz pewność, że zdjęcia będą realizowane sprzętem fotograficznym z górnej półki, dostosowanym do warunków oświetleniowych (bardzo często w plenerze towarzyszy nam przenośna lampa - tworzymy mobilne studio!), a zdjęcia będą edytowane w legalnych programach do obróbki graficznej używanych przez profesjonalistów na całym świecie.

Obróbka i retusz

Po sesji - czas oczekiwania

24h po sesji zdjęciowej otrzymasz dostęp do galerii zdjęć do wyboru kadrów, które finalnie skończą w programie do obróbki graficznej. Nic się nie martw - galeria jest banalna w obsłudze!

Czas oczekiwania na finalne kadry to 5-7 dni roboczych od ich wybrania.

Każdy kadr poddawany jest profesjonalnej obróbce graficznej. Koryguję kolory, kontrast, retuszuję skórę, ubranie z paproszków i drobnych zagięć, tło z niepotrzebnych, odwracających uwagę od tematu elementów. Każde zdjęcie traktuję indywidualnie.

600zł

450zł

350zł

500zł

350zł

300zł

ZDJĘCIA PORTRETOWE - CENNIK