ZDJĘCIA PORTRETOWE - CENNIK

300zł
350zł
500zł
350zł
450zł
600zł

      Krzysztof Ścisło 
      Fotografia

Każdy kadr poddawany jest profesjonalnej obróbce graficznej. Koryguję kolory, kontrast, retuszuję skórę, ubranie z paproszków i drobnych zagięć, tło z niepotrzebnych, odwracających uwagę od tematu elementów. Każde zdjęcie traktuję indywidualnie.

24h po sesji zdjęciowej otrzymasz dostęp do galerii zdjęć do wyboru kadrów, które finalnie skończą w programie do obróbki graficznej. Nic się nie martw - galeria jest banalna w obsłudze!

Czas oczekiwania na finalne kadry to 5-7 dni roboczych od ich wybrania.

Po sesji - czas oczekiwania

Obróbka i retusz

Współpracując ze mną masz pewność, że zdjęcia będą realizowane sprzętem fotograficznym z górnej półki, dostosowanym do warunków oświetleniowych (bardzo często w plenerze towarzyszy nam przenośna lampa - tworzymy mobilne studio!), a zdjęcia będą edytowane w legalnych programach do obróbki graficznej używanych przez profesjonalistów na całym świecie.

Gwarancja jakości

Przed sesją masz możliwość zadania wszelkich pytań dotyczących sesji, staram się, by każdy był zadowolony z jej wyniku. Podczas zdjęć doradzam jak pozować, biorę też pod uwagę Twoje preferencje. Pokazuję kadry na wyświetlaczu aparatu, co pozwala przełamać strach przed pozowaniem.

Zadowoleni klienci

      Krzysztof Ścisło 
      Fotografia