Krzysztof Ścisło 

      Fotografia

Marek

"Świetna współpraca :)

Krzysztof jest pełny pozytywnej energii i humoru. Swoją pasją i zamiłowaniem do fotografii zaraża od samego początku. Na całej sesji panowała luźna atmosfera, a ujęcia są naturalne i spontaniczne.

Pełen profesjonalizm, polecam Krzysztofa!"

Wasze opinie

Marek

"Świetna współpraca :). Krzysztof jest pełny pozytywnej energii i humoru. Swoją pasją i zamiłowaniem do fotografii zaraża od samego początku. Cała sesja panowała w luźniej atmosferze, a ujęcia są naturalne i spontaniczne. Pełen profesjonalizm, polecam Krzysztofa!"

Mateusz

"Współpraca z Krzyśkiem to prawdziwa przyjemność. Umiejętnie prowadzi ciekawą konwersację przez całą sesję, dzięki czemu po wyjściu z niej można się poczuć zrelaksowanym jak po spotkaniu z dobrym znajomym. Same dostarczone zdjęcia jak i ich edycja nie pozostawiają złudzeń, że zajmuje się nią profesjonalista: dobrane światło, wstrzelenie się w porę dnia i wiele pomysłów na tło tak aby zgrywało się z elementami ubioru czy charakterem osoby, pozwala na wspominanie efektów sesji przez długi czas."

Natalia

"Z Krzyśkiem współpracujemy już od dłuższego czasu, więc mogę śmiało stwierdzić, że jest naprawdę zawsze przygotowany. Obmyślane kadry, masa cennych rad i pomysłów na kolejny projekt. Mimo ogromu pracy na każdej sesji jest pełen energii, co przekłada się na świetne rezultaty sesji. Na dodatek zdjęcia otrzymuję zawsze na czas, a jako fotomodelka mogę powiedzieć, że rzadko się to zdarza fotografom. Terminowość i zaangażowanie zdecydowanie wyróżniona Krzyśka spośród innych fotografów."

 

Maciej

"Bardzo profesjonalne podejście. Dobra atmosfera. Zdjęcia są świetnie odbierane przez media w mojej branży.
Polecam, Maciej Wieżyński."

Robert

"Krzysztof is a very talented and professional photographer, while also being friendly and welcoming - which helped immensely during a shoot in public spaces. I felt totally comfortable and at ease, and the results were amazing. Highly recommended!"

Mateusz

"Profesjonalizm, dobra atmosfera i gwarantowana satysfakcja - te trzy określenia najlepiej obrazują współpracę z Krzyśkiem. Podczas sesji duży nacisk kładzie na jak najbardziej naturalne ujęcia i cały czas otwarcie słucha i analizuje fotografowanego. Boost poczucia własnej wartości macie gwarantowany, bo lustrzankę może mieć każdy, taki talent - tylko nieliczni ;)"

+48 514 619 164

krzysztof@scislo.pl

Krzysztof Ścisło - Fotografia

Kilka słów o mnie :) 

 

Mieszkam w Warszawie i studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji fotografia reklamowa, wydawnicza i prasowa.

Specjalizuję się w fotografii portretowej wizerunkowej i artystycznej. Często łączę ją z fotografią reportażową: podczas ślubu wykonujemy sesję portretową pary młodej, przed konferencją tworzymy portrety biznesowe, podczas imprez robimy zdjęcia przy ozdobnej ściance.

 

A co robię w wolnym czasie?

  • uwielbiam góry! Tatry Wysokie to moje ulubione miejsce na świecie 😍

  • piję dużo kawy w warszawskich kawiarniach w ilościach niezdrowych zarówno dla mojego serducha jak i portfela 😂☕

  • odkąd pamiętam gram na gitarze elektrycznej i klasycznej, choć ostatnio z braku czasu tylko "do szuflady"

  • pasjonuję się kinem, zarówno klasykami jak i najnowszymi produkcjami 🎥

~ Krzysiek

Co odróżnia fotografa-profesjonalistę od amatora?

Czy jest to posiadanie drogiego sprzętu, umiejętność posługiwania się skomplikowanymi technikami fotograficznymi, znajomość na wskroś wszelkich parametrów? Poniekąd tak, bo są to narzędzia bez których nie obędzie się żaden rzemieślnik. Jednak żeby rzemieślnik ten stał się artystą, musi w swoje prace włożyć swoją wizję. I na tym polega różnica:)

Profesjonalny fotograf wie jak pracować z osobą fotografowaną i jak wydobyć z niej najlepszą możliwą stronę. Wie, że to interakcja z modelem jest najistotniejsza, czasem nawet ważniejsza od poprawności technicznej. Dlatego nigdy nie pozostawiam osoby fotografowanej samej ze swoimi myślami, podczas sesji zawsze dużo rozmawiamy a ja doradzam i mówię na bieżąco co widzę przez obiektyw.

Sesje zdjęciowe trwają u mnie zwykle od 40 minut w górę. Daje mi to możliwość poznania Was i przedstawienia w najlepszym możliwym świetle. Staram się byście zapomnieli o skierowanym w Waszą stronę obiektywie, a kiedy to się dzieje, szczere i piękne kadry powstają bez dodatkowych przeszkód.