Krzysztof Ścisło 

      Fotografia

1200zł

Zadowoleni klienci

Kluczem do zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa moich klientów jest pełna klarowność. Nalegam na zadawanie mi dużo pytań, opowiadam ile się da o sobie i swoim stylu pracy, tak byście mieli poczucie, że wiecie wszystko o kupowanej przez siebie usłudze.

Staram się, by mój proces obróbki również był tak przejrzysty, jak to możliwe. Wysyłam wstępnie edytowane kadry przed terminem, informuję o postępach.

Gwarancja jakości

Współpracując ze mną masz pewność, że zdjęcia będą realizowane sprzętem fotograficznym z górnej półki, dostosowanym do warunków oświetleniowych (bardzo często w plenerze towarzyszy nam przenośna lampa - tworzymy mobilne studio!), a zdjęcia będą edytowane w legalnych programach do obróbki graficznej używanych przez profesjonalistów na całym świecie.

Obróbka i retusz

Po ślubie - czas oczekiwania

Czas oczekiwania na finalne kadry to 30-60 dni od dnia ślubu. W pierwszych dniach po ślubie staram się podesłać kilka zdjęć po wstępnej obróbce do "podejrzenia" przed doręczeniem wszystkich zdjęć. 

Każdy kadr poddawany jest profesjonalnej obróbce graficznej. Koryguję kolory i kontrast. W wybranych pakietach również retuszuję kadry, z portretów pary młodej retuszuję skórę, ze zdjęć reportażowych usuwam elementy przeszkadzające w kompozycji.

3800zł

2800zł

2000zł

+48 514 619 164

krzysztof@scislo.pl

Krzysztof Ścisło - Fotografia

FOTOGRAFIA ŚLUBNA - CENNIK