Krzysztof Ścisło 
      Fotografia

1200zł

Zadowoleni klienci

Kluczem do zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa moich klientów jest pełna klarowność. Nalegam na zadawanie mi dużo pytań, opowiadam ile się da o sobie i swoim stylu pracy, tak byście mieli poczucie, że wiecie wszystko o kupowanej przez siebie usłudze.

Staram się, by mój proces obróbki również był tak przejrzysty, jak to możliwe. Wysyłam wstępnie edytowane kadry przed terminem, informuję o postępach.

Gwarancja jakości

Współpracując ze mną masz pewność, że zdjęcia będą realizowane sprzętem fotograficznym z górnej półki, dostosowanym do warunków oświetleniowych (bardzo często w plenerze towarzyszy nam przenośna lampa - tworzymy mobilne studio!), a zdjęcia będą edytowane w legalnych programach do obróbki graficznej używanych przez profesjonalistów na całym świecie.

Obróbka i retusz

Po ślubie - czas oczekiwania

Czas oczekiwania na finalne kadry to do 25 dni roboczych od dnia ślubu. Po oddaniu zdjęć wysyłam galerię zdjęć nieobrobionych i decydujemy o dalszych działaniach. Jeśli podobają Wam się któreś kadry z grupy nieobrobionych, zawsze jest możliwość dobrania dodatkowych edycji. Wtedy też decydujemy o ewentualnych dodatkowych wydrukach.

Każdy kadr poddawany jest profesjonalnej obróbce graficznej. Koryguję kolory i kontrast. W wybranych pakietach również retuszuję kadry, z portretów pary młodej retuszuję skórę, ze zdjęć reportażowych usuwam elementy przeszkadzające w kompozycji.

2000zł
1600zł

FOTOGRAFIA ŚLUBNA - CENNIK